مرکز پیام کوتاه

محصولات شرکت
مرکز پیام کوتاه

مرکز پیام کوتاه

استفاده از تلفن همراه در میان تمامی اقشار جامعه و در تمامی گرو‌های سنتی بالاتر از 12 سال از گستردگی جامعه مخاطبان در ارتباط با تکنولوژی ارسال و دریافت پیامک خبر می‌دهد. سونامی استفاده از تلفن همراه به نوعی بوده است که امروزه دسترسی به تمامی گرو‌ه‌های مخاطبین و در هر زمان و در هر مکان به راحتی و با بیشترین سرعت موجود امکان‌پذیر است، ویژگی‌ای که در مواردی حتی رسانه‌هایی چون تلویزیون و یا اینترنت در مقایسه یا آن بسیار عقب‌تر هستند.

   مزایای استفاده از سیستم پیام کوتاه
    آشنایی مخاطبان با پیامک: بی‌شک امروزه طیف مخاطبان آشنا به تکنولوژی استفاده از پیامک در تلفن‌همراه بسیار گسترده‌تر از سایر رسانه‌های ارتباطی چون اینترنت است. آشنایی با پیامک در میان تمامی اقشار جامعه وجود دارد و استفاده از آن به نوعی از عادات تمامی مردم جامعه شده است، گاهی نبود دسترسی به تلفن همراه باعث ایجاد احساس انزوا و تنهایی در افراد می‌گردد.
    کاهش چشمگیر در هزینه‌های ارتباطی:ارائه خدمات بربستر فن‌آوری اطلاعات به خودی خود باعث کاهش هزینه‌های اداری در سازمان‌ها، ارگان‌ها، اصناف و موسساتی است که به صورت مستقیم با مردم به عنوان ارباب‌رجوع سر وکار دارند. این کاهش در عوامل مختلفی همچون امور اداری، روابط عمومی، ارتباطات، آموزش، خبررسانی و ... نمود پیدا می‌کند. در هر مزیتی از استفاده سیستم‌های هوشمند پیامکی که در ادامه نام خواهیم برد به نوعی تاثیر آنها در کاهش هزینه‌های جاری مشهود است. از طرفی سرویس‌های پیامکی در مقایسه با سایر تکنولوژی‌های موجود که در زمینه‌ی فن‌آوری اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه بوده و به نوعی کم هزینه‌ترین سیستم ارتباطی در جهان است.
    کاهش چشمگیر در هزینه‌های تبلیغاتی:تبلیغات پیامکی یکی از پرطرفدار‌ترین سرویس‌های تبلیغاتی در حال حاضر است. ارتباط با چندین میلیون مخاطب با قابلیت تفکیک و هدف‌مند سازی مخاطبان، آن هم ارتباطی در عرض چند ثانیه ویژ‌گی بی‌نظیر پیامک در مقایسه با سایر تکنولوژی‌ها و روش‌های تبلیغاتی موجود است، که به نوعی آنرا متمایز کرده است. این درحالیست که تبلیغات پیامکی از جمله کم هزینه‌ترین راه‌های تبلیغاتی است. امروزه تبلیغات از طریق پیامک پیشنهادیست که تمامی مشاوران تبلیغاتی بر استفاده از آن تاکید دارند.
    خوانش، ماندگاری و مستند‌سازی مناسب :از آنجا که در ساختار پیام کوتاه یا پیامک از ابتدا بر کوتاهی پیام ارسال شده به صورت متن تاکید شده است، درصد خوانده شدن پیام‌ها در مقایسه با سایر تکنولوژی‌های ارسال پیام بسیار بالاتر است. در کنار این کاربر با مطالعه مطلبی کوتاه می‌توانند اطلاعات قراوانی را کسب نماید که این از ویژگی‌های ذاتی یک پیام کوتاه است. ثبت و نگهداری پیامک در تلفن همراه ساده و مدت زمان نگهداری آن طولانیست. از این رو از قابلیت‌های مناسبی در استناد پذیری و رجوع مجدد به آن برخوردار است.
    کاهش مصرف کاغذ با استفاده از سیستم‌های بی‌کاغذ: با گسترش استفاده از تکنولوژی‌های روز رایا‌نه‌ای و جایگزینی رایانه با منابع بایگانی مبتنی بر کاغذ موجود، گام بلندی در کاهش مصرف کاغذ برداشته شده است. در این بین استفاده از سرویس‌های پیامکی در مواردی چون نوبت‌دهی، خبررسانی، رزرو بلیت و بسیاری موارد دیگر کاغذ را به‌طور کامل از چرخه کاری موجود حذف کرده و در کنار کاهش هزینه‌ها باعث کاهش مصرف کاغذ و در نتیجه جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان نیز می‌شود. به نوعی حفاظت از منابع طبیعی همواره مورد توجه توسعه دهندگان تکنولوژی قرار داشته است.
    کاهش آلودگی هوا در شهر‌های بزرگ: وقتی می‌توان اهمیت استفاده از تکنولوژی‌های روز را در جامعه حس کرد که دانست با به کارگیری سیستم‌های نوین موجود در فن‌آوری اطلاعات می‌توان در کنار افزایش سطح رفاهی ذینفعان موجود در سیستم، تغییراتی در ساختار‌های موجود که گاهی به منابع طبیعی و یا فرهنگ‌ها و عواطف انسانی ضرر‌های غیر قابل جبرانی وارد می‌نمایند، ایجاد کرد. کاهش سفر‌های درون شهری باجایگزینی مناسب ارتباطات حضوری با سیستم‌های چون ارسال و دریافت پیامک می‌تواند اثر بسزایی در این امر داشته باشد.
    افزایش بهره‌وری و راندمان کاری :افزایش راندمان کاری در میان پرسنل به واسطه مدیریت بهتر در زمینه زمانبندی‌های اجرایی و تامین منابع، از جمله تاثیرات استفاده از سرویس‌های هوشمند پیامکی در سازمان‌ها است. کاهش رفت و آمد‌های ناشی از مبادلات کاری ارباب‌رجوع و پرسنل، افزایش رضایتمندی تمامی ذینفعان موجود از سیستم که در مسائل روحی و جسمی کارمندان نمود پیدا می‌کند، کاهش زمان در ارتباطات و بسیاری مسائل دیگر از مزایای استفاده از سیستم‌های هوشمند پیامکی‌است.
    انعطاف پذیری : سرویس‌های هوشمند پیامکی انعطاف‌پذیری بالایی در تعامل با سایر سیستم‌های رایانه‌ای موجود و یا در حال توسعه دارند و به راحتی می‌توان از آنها در کنار سایر سیستم‌ها استفاده نمود و از امکانات آنها استفاده کرد. این امکان باعث می‌شود استفاده از سرویس‌های پیامکی مورد توجه بیشتر برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان سیستم‌های نرم‌افزاری باشد. مدیران نیز به راحتی می‌توانند از امکانات سرویس‌های پیامکی در کنار سیستم‌های قدیمی و یا جدید در هر نوع بستر کاری، که در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، استفاده نمایند.
 
امکانات پیام کوتاه در نرم افزار امگا
دریافت و ارسال پیام کوتاه به صورت تکی یا گروهی برای مشتریان ، افراد طرف حساب ، نمایندگان فروش و خدمات 
ارسال و دریافت پیام برای استعلام گارانتی
استعلام کد همتا برای شرکت های تلفن همراه 
ارسال پیام کوتاه هنگام ثبت سرویس برای مشتریان خدمات 
ارسال پیام کوتاه  برای سرویسکاران خدمات پس از فروش 
ارسال پیام کوتاه بعد از نصب مشتریان
ارسال پیام کوتاه بعد اتمام تعمیر در کنترل کیفیت 
ارسال پیام کوتاه برای نظر سنجی مشتریان
ارسال پیام کوتاه برای پیگیری خدمات و پاسخ آنلاین به آن
ارسال پیام کوتاه برای پرداخت های انلاین مشتریان
ارسال پیام کوتاه مشتریان برای دریافت نمایندگان خدمات شهر مشتری 
ارسال پیام برای قطعی شدن فاکتور های فروش 
ارسال پیام کوتاه برای ثبت سریال های گارانتی و ادامه گارانتی
پاسخ به تمامی پیام های کوتاه
پیام کوتاه در سیستم بسته بندی