عناوين خبري

نرم افزار خدمات پس از فروش ، رضایت مشتری ، نظرسنجی ، رضایت مشتری (شکایات)و..

انبارداری و ورود و خروج کالا پشتیبانی از سیستم های بارکد و RFID تدارکات مدیریت سفارشات و پیگیری سفارشات مدیریت داغی محصولات مدیریت تامین و..

هر سیستم مکانیزه نیازمند یک سیستم دبیرخانه جهت بایگانی اطلاعات جهت بازخوانی سریع و پیگیری موارد اعلامی است. از همان لحظه که یک شرکت به عنوان عضوی در جامعه حقوقی شروع به فعالیت می نماید احساس به ثبت و بایگانی و نگهداری از نامه ها دستورات اعلامات و ... از اهمیت به سزایی برخوردارد.

سیستم امگا به عنوان یک سیستم یکپارچه نرم افزاری باید قابلیت انعطاف بر اساس حجم فعالیت و فرآیند های پیاده سازی شده در سیستم را دارا باشد تا بتواند پاسخ گوی تمام نیازهای سازمان باشد.

مدیران مالی با علم بر مدیریت وجوه نقد و سرمایه در گردش برای مواجه با شرایط گوناگون و بهره وری از شرایط ویژه و تخفیفات، استفاده از موقعیت های احتمالی اهمیت کنترل و پیگیری این موارد را نمایان می سازد، از این رو در یک نرم افزار ERP که وظیفه مدیریت تمامی دپارتمان های یک سازمان را دارد انتظار می رود در بخش مالی همراهی مستحکم برای مدیران ارزشمند مالی باشند و ایشان را در پیمایش مسیر همراهی نمایند، از این رو امگا نرم افزار شفق تلاش نموده تا وظیفه خود را در این بخش ارزشمند تلقی نماید.

تمامی تلاش ها و برنامه ریزی ها و پیاده سازی فرایندهای سیستمی بصورت عمده در جهت کسب سود می باشد در واقع تمامی سیستم ها دپارتمان ها و بخش ها سازماندهی می گردند تا به این هدف دست یابند بنابراین جمع آوری اطلاعات مالي منسجم و به ‌هنگام را مي‌توان يكي از مهم‌ترين دغدغه‌هاي سازمان‌ها و موسسات اقتصادي به حساب آورد. چرا که باز خورد این اطلاعات نماینگر مجموعه‌ي عمليات سازمان‌ها و موسسات ياد ‌شده در قالب مقادير مالي است و زمينه‌هاي لازم براي كنترل و برنامه‌ريزي‌هاي مديريت را مهيا مي‌ نماید.

نرم افزار امگا بهترین و کاملترین نرم افزار خدمات پس از فروش و گارانتی

با توجه به توسعه شرکت ها و بزرگ شدن صنعت در زمینه های مختلف و نزدیک شدن تکنولوژی ها به یکدیگر امروزه آن چیزی که شرکت ها را از هم متمایز می نماید نوع سرویس و خدمات پاسخگو به مشتریان است، امروزه شرکت ها برای توسعه فروش خود نیاز به ابزاری دارند که با آن بتوانند مشتریان خود را راضی نگاه دارند، بهترین ابزار برای رضایت مندی مشتریان نرم افزارهای پاسخگو می باشد، نرم افزار هایی که بتوانند تمامی درخواست های مشتریان را پاسخگو باشند.

نرم افزار خدمات پی از فروش تحت وب امگا شامل راهکارهای ثبت سرویس مشتریان دفتر مرکزی ، ثبت سرویس شعب ، ثبت سرویس نمایندگان ، ارسال سرویس به شعب و نماینده ، مرکز تماس مشتریان (CRM)، نظر سنجی مشتریان ، روابط عمومی مشتریان ، شکایات ، پیگیری سرویس و شکایات ، پیگیری سریال های گارانتی و.. می باشد

اختلال خطوط تلفن شرکت و جا به جایی

با توجه به جا به جایی شرکت و جا به جایی خطوط تلفن به مدت 48 ساعت از تاریخ 1402/05/09 لطفا جهت ارتباط با شرکت از طریق سامانه تیکتینگ و خط تلفن شرکت به شماره 86038268 و 86038297 با ما در ارتباط باشید تیکت های ثبت شده در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد

فروش اینترنتی امروزه به یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان مشاغل تبدیل‌شده است. همه کسب‌وکارها تمام تلاش خود را در راستای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود به کار می‌گیرند. صاحبان مشاغل مختلف تا چندی پیش گوش‌به‌زنگ اخبار و اطلاعات حوزه کسب‌وکار خود بودند و کاملاً رقبای خود و بازار را رصد می‌کردند

تعریف رضایت مشتری

رضایت مشتری، (به انگلیسی: Customer satisfaction) اصطلاحی در بازاریابی می‌باشد و عبارتست از احساس و نگرش مشتری نسبت به محصول یا خدمتی که از آن استفاده کرده است. رضایت مشتری واکنشی است، که در رفتار بلندمدت مشتری توسط شرکت بررسی می‌گردد و به‌عنوان ابزار مهمی در فعالیت بازاریابی در نظر گرفته می‌شود، که فعالیت خود را بر ارتباط با مشتری مدیریت می‌نماید.

سامانه قاصدک

احراز هویت در سامانه قاصدک جهت ارسال لینک برای مشتریان

مدیریت محل قرار گیری محصولات در انبار (جانمایی انبار)

انبارها در سازمان های بزرگ از تعداد زیادی قفسه یا محل فیزیکی تشکیل شده است. پیدا کردن کالای مد نظر در این انبارها برای جمع آوری کالا در انبار و در نهایت تحویل آن به مشتری زمان زیادی را از کاربران انبار خواهد گرفت. همچنین در زمان ورود نیز پیدا کردن محل فیزیکی که بتوانیم کالا را در آن محل قرار دهیم، کار سخت و زمان‌بری است.

بازاریابی و اطلاعات بازار

سیستم اطلاعات بازاریابی یا (Marketing Information System (MIS، به جمع آوری سیستماتیک، تجزیه و تحلیل، تفسیر، ذخیره و انتشار اطلاعات بازار از منابع داخلی و خارجی برای بازاریاب ها به صورت منظم و مستمر اشاره دارد.

پروژه های مشتریان

یك پروژه مجموعه‌ای از فعالیتهاست كه برای دستیابی به منظور یا هدف خاصی انجام می‌گیرد . پروژه‌ ها شامل فعالیتهایی هستند كه باید در تاریخهای معین ، با هزینه‌هایی معین و كیفیت تعیین‌شده‌ای به انجام رسند

باشگاه فروشندگان شرکت

باشگاه فروشندگان از سرویس هایی می باشد که می تواند ارتباط شرکت با مراکز فروش شرکت را نزدیک و همگام سازد، با استفاده از این پرتال می توان سرویس هایی که باعث افزایش ارتباط با مشتریان می شود را به فروشندگان ارائه داد

ثبت سرویس های دوره ای

برخی از سازمان ها مانند بانک ها و یا شرکت های آسانسور برای تداوم خط بقای محصولات شان نیاز به سرویس های دوره ای دارندو این سرویس ها باید به موقع و در زمان معین انجام شوند. پس زمان بندی و نوع سرویس در این سازمان ها بسیار مهم می باشد. موارد دیده شده در سرویس های دوره ای

باشگاه مشتریان

در حال حاضر شرکت ها از استراتژی های بازاریابی مختلفی استفاده می کنند تا مشتریان جدیدی را جذب کنند و از آن مهم تر وفاداری مشتریان فعلی خود را افزایش دهند. برنامه های CRM ، ایجاد اتوماسیون بازاریابی و… همه در راستای حفظ مشتریان موجود طراحی شده اند. یکی از ایده هایی که در این زمینه مطرح شده و مورد استفاده قرار می گیرد، تشکیل باشگاه مشتریان است.

سرویس تیکتینگ برای سرویس بهتر به مشتریان و طرف حساب های شرکت

سیستم تیکتینگ یک سیستم پاسخگوی آنلاین است که بسیار از ایمیل کارآمدتر است. به عنوان یک شرکت یا کسب و کار کوچک، شما می‌توانید از میز کار یک سیستم تیکتینگ خوب، برای ساده و مؤثر کردن مراحل پشتیبانی از مشتریان خود استفاده کنید. شما می‌توانید حجم زیادی از کارهای روزمره خود را از این طریق کاهش داده و بر رشد کسب و کار خود از طریق خدمات مشتریان سریع و پاسخگو تمرکز کنید.

مرکز پیام کوتاه

استفاده از تلفن همراه در میان تمامی اقشار جامعه و در تمامی گرو‌های سنتی بالاتر از 12 سال از گستردگی جامعه مخاطبان در ارتباط با تکنولوژی ارسال و دریافت پیامک خبر می‌دهد. سونامی استفاده از تلفن همراه به نوعی بوده است که امروزه دسترسی به تمامی گرو‌ه‌های مخاطبین و در هر زمان و در هر مکان به راحتی و با بیشترین سرعت موجود امکان‌پذیر است، ویژگی‌ای که در مواردی حتی رسانه‌هایی چون تلویزیون و یا اینترنت در مقایسه یا آن بسیار عقب‌تر هستند.

نظر سنجی مشتریان

نظر سنجی نوعی روش تحقیق پیمایشی است که در آن دیدگاه گروهی از افراد در مورد یک موضوع مورد مطالعه قرار می‌گیرد.

چت آنلاین با مشتریان و سرویسکاران

در این سیستم می توان برای کارابران سیستم ، مشتریان ، نمایندگان خدمات ، نمایندگان فروش در صورت نیاز به سرویس یا خدمات یا راهنمایی از این سرویس استفاده نمود

موقعیت یابی مشتریان و سرویسکاران

تکنولوژی به روز موقعیت جغرافیایی یکی از امکانات جدید سیستم های اطلاعاتی می باشد که هر روز دامنه آن در حال گسترش می باشد، بهترین استفاده از این تکنولوژی افزایش سرعت سرویس دهی و کنترل عملکرد مکانی افراد می باشد، به طوری که برای مثال در همین زمان کم تکنولوژی سرویس دهی به مسافران و خدمات را به طور کامل تغییر داده است.

مرکز ارتباط با مشتریان (روابط عمومی ،ثبت شکایات و..)

شکایت مشتری راهی مؤثر برای سنجش نظر مشتریان است. علاوه‌بر اینکه مدیران سازمان می‌توانند به‌کمک این ابزار مفید شیوه‌ی درک عموم از سازمان خود را دریابند، می‌توانند با استفاده از آن، از شیوه‌ی عملکرد نیروهای درون سازمان نیز مطلع شوند.

مرکز تماس مشتریان و ارتباط با مشتریان (CRM)

امروزه مراکز ارتباط (به انگلیسی: Contact Centers)، نقش مهمی را در ارتباط بین کسب و کارها و مشتریانشان بازی می‌کنند. سازمانها به اهمیتی که مراکز ارتباط در موفقیت آن‌ها دارند پی برده‌اند و همواره سعی می‌کنند، این امکان را برای مشتریانشان فراهم آورند که در هر زمان و مکان، با سریعترین و ساده‌ترین امکانات بتوانند با سازمان در ارتباط باشند.

تکنولوژی به روز موقعیت جغرافیایی یکی از امکانات جدید سیستم های اطلاعاتی می باشد که هر روز دامنه آن در حال گسترش می باشد

برخی از سازمان ها مانند بانک ها و یا شرکت های آسانسور برای تداوم خط بقای محصولات شان نیاز به سرویس های دوره ای دارندو این سرویس ها باید به موقع و در زمان معین انجام شوند. پس زمان بندی و نوع سرویس در این سازمان ها بسیار مهم می باشد.

با قدم گذاری به عصر فناوری و ظهور سیستم های پیچیده خبر پراکنی، اطلاع رسانی صحیح و شفاف از اهمیت بالایی برخوردار گردید. انسان امروزی به دنبال به دست آوردن اطلاعات مورد نیازش از منابع مورد اعتماد در کوتاه ترین زمان ممکن است.

سیستم اطلاعات بازاریابی یا (Marketing Information System (MIS، به جمع آوری سیستماتیک، تجزیه و تحلیل، تفسیر، ذخیره و انتشار اطلاعات بازار از منابع داخلی و خارجی برای بازاریاب ها به صورت منظم و مستمر اشاره دارد.

یك پروژه مجموعه‌ای از فعالیتهاست كه برای دستیابی به منظور یا هدف خاصی انجام می‌گیرد . پروژه‌ ها شامل فعالیتهایی هستند كه باید در تاریخهای معین ، با هزینه‌هایی معین و كیفیت تعیین‌شده‌ای به انجام رسند ؛ لازمه موفقیت هر پروژه ، دستیابی توام به هر سه عامل زمان ، هزینه و كیفیت معین است و خارج شدن هر یك از سه عامل مذكور از حدود تعیین شده ، می‌تواند به انجام پروژه‌ای ناموفق و غیراقتصادی منجر شود.